2084 RP - +300 Ev Soygunu - Gelişmiş İllegal Sistemi - Güncel Optimize Scriptler - İlgili Yönetim

  • Hello, Welcome to the International FiveM Forum
    We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

    Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
    Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!

2084

FW User
nrKTu1.png


2084 nedir?

2084 ütopik bir şehirdir her ülkeden insanlar bulunabilir ama geldiği ülkeye göre rolünü yapması gerekmektedir. Örneğin Ahmet adında biri grove street çetesine katılıp selâmun aleyküm deyip olaylara girmesi saçma olur. O yüzden oluşturacağınız karakter ve karakter gelişimlerinizi buna göre yapmak zorundasınız. Amacımız size güzel bir rol ortamı sağlamak başlattığımız proje tamamen bunun üstüne.

Kâr amacı gütmeyen bir sunucuyuz. Diğer sunucular gibi 2. aydan sonra silah satışı, mekan satışı yapıp maddi olarak gelir elde etme derdinde değiliz. Sunucuya kullanılmayan boş scriptler ile doldurup FPS kaybı yaşamanızı istemiyoruz. Bu yüzden güncel stabil şekilde çalışan scriptleri düzenleyip sunucuya entegre ediyoruz.Yönetim kadronuzda kimler var?

20 yaşın üstünde yıllardır Samp, Mta ve Fivem'de hem oyuncu hemde yönetici pozisyonunu da bulunmuş 10 kişilik geniş yönetim kadrosuyla bu projeyi başlattık, eminim sizin gibi değerleri oyuncuları aramıza katınca yönetim ekibimizi daha da genişletebiliriz.İllegal sistemler
Haritada gizli şekilde bulunan 300'den fazla soyulabilen ev
Evlerden çıkan malzemeleri yerli vatandaşlara satabiliyorsunuz
Market, kuyumcu, küçük banka ve merkez banka soygunları
Silahınız ile yerli vatandaşları soyabiliyorsunuz

Kasiyer soygunları
Yerli vatandaşlara uyuşturucu satabiliyorsunuz
İllegali yöneten admin kadro size rollü bir şekilde uyuşturucu maddelerini temin ediyor
Bazı illegal maddelerin yapımı formül üzerine kurulmuştur yerini bulsanız bile formülü bilmeden elde edemiyorsunuz.

Haritada gizli bulunan NPC bulup dark chat üzerinden illegali yöneten adminler ile iletişime geçip silah temin edebilirsiniz ama sizden zor şeyler isteye bilirler :)
ve daha bir çok optimize edilmiş script ile yüksek FPS alacağınızın garantisini veriyoruz.Sunucuya girmek için şartlar nelerdir?
Öncelikle Discord sunucusunda bulunmanız gerekiyor. Link: Tıkla https://discord.gg/8RswagY
WL formunu doldurduktan sonra sizi Ts3 sunucusunda ses testine sokuyoruz.
Sunucuya kabul edilirseniz discord'da bulunan kurallar bölümünü okumanız gerekmektedir.
Girişler Launcher ile olacaktır.Whitelist meslekler

LSPD: Amerikan polis sistemi alt yapısını kullanan bir departmanımız var diğer sunucular gibi tek bir memur tipi yerine projemizde hem Şerif departmanı(LSSD) aktif olacak hemde LSPD. Bunun dışında departman içinde bir çok büro ve birim olacak.
EMS: Yenilenmiş hastane ve yenilenmiş EMS araçları sayesinde rolleriniz daha keyifli hale gelecek.
Mekanik: Yeri ve iç görünümü tamamen değişmiş şekilde sizlerle buluşturuyoruz.

https://imgyukle.com/i/nrKTu1