Help Database error.

  • Hello, Welcome to the International FiveM Forum
    We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

    Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
    Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!

Nikaden

FW User
Öncelikle herkese merhaba. Son zamanlarda üzerinde çalıştığım bir roleplay paketi var, fakat şuan database de bir hata alıyorum. Bir türlü çözümüne ulaşamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların yanıtlarını bekliyorum. Öncelikle hatadan bahsedeyim.
Güncel ESX modlarını pakete kuruyorum, fakat bir türlü database e ekleyemiyorum. Çünkü kurduğum 3 ESX'den 2'si garanti hata veriyor.
Aldığım hatalardan birine örnek olarak;
Bununla birlikte paketimde "CarDealer" yani galeride araç satışı ile ilgilenecek oyunculara yönelik bir script var, bunun da menüsünü kullanamıyorum. Police Job düzgün çalışmıyor sunucuda, F6 menümü kullanamıyorum, cephanelikten silah alamıyorum, menüler gelmiyor.
Aynı şekilde karakter oluşturma ekranım da yok, bir tane kurayım diyorum fakat database'e atarken error verdiği için, sunucu girişinde Karşıma hiçbir ekran gelmeden, 4 ve 6 tuşlarınabasarak kamerayı oynatabilirsiniz diyor fakat karakter oluşturma ekranı gelmiyor. Lütfen içinizde developerlık yapmış olan varsa yardımcı olsun. Şimdiden teşekkürler.