Disc-inventory'nin motele entegresi hk.

  • Hello, Welcome to the International FiveM Forum
    We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

    Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
    Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!

jecanover

FW User
Kullandığım motel sıkıntısız optimize birşekilde çalışıyor fakat kullandığımız paket temelden hazırlandı sonrasında disk sistemine geçtik fakat motel deposunu hiçbir şekilde optimize edemedik defaultmenü ile açılıyor konularda bahsedilenleri harfiyen yapmamıza rağmen bir sonuca ulaşamadık bilgisini olan varsa aydınlatabilir mi ?