Paid FiveM Sunucularına Özel Geliştirilmiş Discord BOT

• Hello, Welcome to the International FiveM Forum
    We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
    Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!

DeveloperSadi

Banned
FW User

Evet Değerli Forum Severler

Botumuzun ''ZEXV4'' Sürümü Piyasaya Çıkmış Bulunmaktadır. Eski Sürümde 25 Özellik var iken bu sürümde 52 adet script bulunmaktadır.

Ekte Gördüğünüz Tüm Özellikler ''ZEXV4'' Sürümü için Geçerilidir. Eski Sürüm BOT Tedarik Etmiyoruz.

ve Artık Ne yazık ki tanıtım Süremizin Sonuna Gelmiş Bulunuyoruz. O yüzden BOT' Artık Ücretsiz değildir.

Fiyat Listesi;

ZEX V4 Sürüm Bot Kurulum Dahil
(Tek Seferlik)
-30TL

Bizden Aldığınız Botlar İle İlgili Teknik Destek
(2 Ayda 1)

-20TL

--Teknik Desteğe Neler Dahil ? Teknik Destek Şunları Kapsamaktadır;

Sınırsız Botun İçinde değişiklik (ip, veya istediğiniz bir yazı düzenlemek) Kurulumdan Sonra İsteyenler İçin. Kurarken Tamamen sizin isteğinize göre kuruyoruz düzenliyoruz..

Botu Taşıma (Farklı Sunucu İçin Düzenlemek Ayarlamak)

Bot ile ilgili çıkan tüm sorunlar ile ilgilenilmesi

Destek de öncelik Kullanıcı Plus + Üyelerinindir.

Yeni Komut Eklenmesi

ve Daha Sonrasında Çıkacak Tüm Güncellemeleri Botunuza Tanımlıyoruz. (FİX, Yenilikler Yeni Komutlar vs.).
Benim Şuanda Botum var burdaki herşeyi kapsıyor mu ?

Cevap;

Kapsaması İçin Son Sürüm Bot mu Almalıyım?

Cevap;

Hayır. Şuanki bot sahipleri isterlerse teknik destek hizmetimizi alarak şuanki botları yeni sürüme güncelletebilir ve yukarıdaki tüm özelliklere sahip olabilirler.

Onlarca Referans Onlarca Güzel Yorum İşimizde/Alanımızda En iyisi Olduğumuzun Kanıtıdır.

Detaylara Discord Sunucumdan Ulaşabilirsiniz BOT Aşırı Gelişmiş Olup Özelliklerinden Birkaç Link Bırakıyorum;

BOT %100 Saldırı Korumalıdır. Botun Düşme Riski Yoktur.
BOT 7/24 Aktifdir Herhangi Bir Sanal Sunucu VDS Gibi Sunuculara İhtiyacınız Yoktur.

1- p1 - Streamable - Ticketli Destek Sistemi , DC Sunucu Daveti , FiveM Sunucularınızın Bilgileri. Özelden Mesaj Gönderme.
2- p8 - Streamable Discord'da Sahip Olduğu Yetkiler, Discord Üye Durumu , Kişi Hakkında Detaylı Bilgi.

Devamı Discord Adresinde...

BOT Dağıttığım Genel Olarak BOTUN Bakımlarını Duyurduğum Yeniliklerini Duyurduğum Discord Adresidir.

Discord Sunucusu: Join the Discord BOT Developer Discord Server!

Discord: ! Sadi#8518

REFERANSLARIM;

Momentum Role Play Discord BOTU - SPONSORLUK

Raccoon Role Play Discord BOTU

KORP Gaming Discord BOTU

Fivem Developer Sunucusu İçin Discord BOTU

Friends Role Play Discord BOTU

DT Role Play Discord BOTU

MiamiV Role Play Discord BOTU

Victory Role Play Discord BOTU

Rebrith V Role Play Discord BOTU

Bayrak Role Play Discord BOTU

Defender Role Play Discord BOTU

KAOS Role Play Discord BOTU

MEGA Role Play Disord BOTU

East Site Role Play Discord BOTU

GloriousV Role Play BOTU

ImperialRP Discord BOTU

Glorious Roleplay BOTU ( Farklı Bir Sunucu)

GOFRP BOTU

HypeRP BOTU

Moon Role Play BOTU