HİLE KORUMALI KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR. FİVEM LUNCHER AÇIK KAYNAK KODLU

 • Hello, Welcome to the International FiveM Forum
  We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

  Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
  Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!

cosmasa123

FW User
Resim1
Selam arkadaşlar ücretsiz açık kaynaklı bir luncher geliştirdim. Bunuda minik bir kütüphane ile bağladım.
İsteyen arkadaşlar ücretsiz bir şekilde istedikleri tasarımı giydirerek üzerinde düzenleme yapabilir.
Bir takım özellikler;
-Steam açık mı değil mi kontrol ediyor.
-Luncherı kapattığınızda oyunda kapanıyor.
-Basit sürekli güncellenen hile koruma algoritması mevcut.
-Luncher içine link ekleyebiliyorsunuz sınırsız.
-Discord üstünden mesaj gönderebilme -Online sunucudaki üyelerin sayısını görebilme -Lunchersız girişi kapatabilme
Projeyi github adresimden indirip üzerinde düzenleme yapabilirsiniz(Bu yol ile çok hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz). Birden fazla kişi aynı özelliği isterse ekleyebilirim.
Eğer projeyi indirip düzenlerseniz aşağıdaki 3 adımı yapmanıza gerek yok.
1-Adım = Yeni bir proje oluşturduktan sonra fivemluncher.dll projeye bileşen olarak eklemelisiniz.
Adim1
Adım 2 = Aşağıda ki kodu form.cs eklemelisiniz.
adim2
Kopyala yapıştır yapmak için :
ayarlar LuncherRp = new ayarlar();
Adım 3 = Usingler kımına aşağıdaki kodu eklemek:
using fivemLuncher;
adim3
Evet şimdi ne yapmak istiyorsanız luncherda onla alakalı komutu çağırabilirsiniz tüm komutlar aşağıda açıklamaları ile verilmiştir.
Kullanabileceğiniz komutlar:
 • LuncherRP.servisKontrol(); //olmazsa olmazınız bu hile algoritmasını sürüm bilgisini güncellemek için kullanılıyor. Mutlaka bir yerlere yazmalısınız yoksa hile algoritması çalışmayacaktır.
 • LuncherRP.sunucuyabaglan("İp Numarasi", "PortNo"); //adından anlaşıldığı üzere sunucu ip adresinizi ve portunuzu buraya yazıyorsunuz. Tetiklendiğinde sunucuya bağlanıyor.
 • LuncherRP.hileDurdur();//olmazsa olmazlarınızdan hile kontrolü yapıyor. 1 kere yapar bunu o yüzden timer atayabilirsiniz.
 • LuncherRP.linkac("Google"); //tetiklendiğinde herhangi bir link açar. Ben bunu discord için kullanıyorum.
 • LuncherRP.guncellemekontrolet(); //bu kitaplığın güncel mi değil mi olduğunu size söyleyen kod parçası.
 • LuncherRP.kapatProgrami(); // Bu komut tetiklendiğinde fivem kapatıyor. Daha fazla önlem almak isterseniz size kalmış oluyor.
 • LuncherRp.discordMesajYaz("webhooklinki","mesajınız"); //Bu kod ile bir web hook oluşturduktan sonra webhhooklinki daha sonra mesajınızı yazıp göndertebiliyorsunuz.
 • LuncherRP.steamidgir(); //buda steamid girilmesi gerek yer. Sunucuya özel yapıcaksanız luncherı buna ihtiyacınız olucak.
 • LuncherRP.onlinekackisi("sunucu ozel no"); //burada sunucuya bağlanıp sunuda kayitli olan kullanicilara bakar test aşamasında. Sunucu özel no yu kendiniz belirtmelisiniz.
 • LuncherRP.luncherozelgiris("Özel sunucu no"); // https://www.fivemtr.net/misc.php?page=anahtar sunucu kayit linki.
 • LuncherRP.VeriOku("KategoriAdı", "AnahtarAdı"); //ayarlar.ini dosyasındaki gibi [Luncher] Baslik=Luncher adı - Burada kategori adı Luncher anahtar adı ise Baslik bu komut dosyadaki veriyi okumaya yarıyor.
Özel olarak discord sunucumdan bana ulaşabilirsiniz : https://discord.gg/FX9jRCW
Sunucuyu buradan kayit ettirebilirsiniz https://www.fivemtr.net/misc.php?page=anahtar
En sonunda sunucu dosyalarını indirin sunucu dosyalarının içinde ki server.lua aşağıdaki resimdeki alanları düzenleyin.Altı kırmızı çizili alana sunucu kayit daki özel idnizi giriniz. adim3
Sunucu dosyalari için https://github.com/ssilistre/LuncherRP/releases/download/V1.0.03/Sunucu_Dosyalari.rar
Sorunlar olabilir bana yazarak iletebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz şeyler olabilir onları da iletebilirsiniz. Ücretsiz arkadaşlar üstüne sizde geliştirme ekleyebilirsiniz.
Yukarıdaki komutları kullanarak kendi tasarımızı da geliştirmeniz mümkün. Burada ki hile algoritması %100 sonuç vermeyebilir , engelleyecektir. Minik bir denemeyi cheatengine ile yapabilirsiniz.
Github projesi linki : https://github.com/ssilistre/LuncherRP
 

cosmasa123

FW User
Malesef hocam team speak eklemedim , team speakten senelerdir uzağım discord bağlantısı mevcut, anlık olarak discorda mesaj atabiliyor.