Paid ÖZEL SİPARİŞ SCRİPT-PAKET / DESTEK-SATIŞ / CUSTOM SCRİPTS / SALE-SERVİCE

  • Hello, Welcome to the International FiveM Forum
    We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

    Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
    Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!


Özel sipariş script veya paket yaptırmak, mevcut sorunlarını çözdürmek, tarafımızca editlenmiş sorunsuz motel, geliştirilmiş galeri, soygun vb. bir çok script hakkında bilgi almak isteyenler bizimle discord üzerinden iletişime geçebilir.

Who wants to order custom script or whole server (a server for ready to play) , who seeking help for their current problems or wants to buy custom scripts edited by us for those all feel free to contact with us via discord.

kendi yaptığımız bazı işler / some of our custom works:
katatron_phonefinder - Streamable (for more info please contact with us)
katatron_blackout - Streamable (it's not same or edited from other ones)
katatron_spray - Streamable (it's not same or edited from other ones)

iletişim/contact:
Join the Katatron's FiveM-RedM Shop Discord Server!