Resolved Şikayetçiyim

  • Hello, Welcome to the International FiveM Forum
    We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

    Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
    Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!
Status
Not open for further replies.

cenktuzun

FW User
Yunus#2462 Denen zad paket satıyodu konuştuk paketimde hiç bir sıkıntı yok dedi olursa yaparım dedi tamam güzel dedik satın aldık adam verdi paketi zibilyon tane açık sorun bug çıktı hepsini ilettik arkadaşa dediği tek şey 150 ₺ verisen hepsini düzeltirim şuan cevap vermiyor biz inandık arkadaşlar siz inanmayın paranız böyle insanlara gitmesin bu arkadaşada gereğinin yapılmasını arz ederim.

 

Attachments

Dream State

Staff member
Merhaba @cenktuzun, şikayette bulunduğun üye ile ilgili herhangi bir üyelik kaydı bulunamamıştır. Bunula beraber yapabileceğim tek şey öneriden ibarettir. Satın alımlarınızda "referansı ve kitlesi geniş" satıcılardan yazılım almaya özen göstermelisiniz. Şikayette bulunduğunuz kişi forum üyesi olmadığı için şikayetiniz yorumlara kapatılmıştır. - FiveM WORLD INT.
 
Status
Not open for further replies.