ÜCRETLİ [ÜCRETLİ] Fivem ESX Uyuşturucu Sistemi

Reklam Alanı 1

Reklam Alanı 2

REKLAM VERMEK İÇİN TIKLA!

CLICK TO ADVERTISE!

dexatwitch

FW User
16 Ocak 2020
2
1
3
Öncelikle Merhaba, Biraz kendimden bahsedeyim.

Vizyonum ;
Yaklaşık 2011 den beri yazılım işleri ile uğraşmaktayım. İlk başladığımda Minecraft Plugin türkçeleştirme ve geliştirme ile başlamıştım. Daha önceki çalışmalarıma da google'dan "WindArmy" veya "berkayacar94" olarak arattığınızda ulaşabilirsiniz. (Minecraft üzerine yapılan çalışmalarım.) Sonrasonda Metin2 Platformuna dahil olmuştum ve oradaki Private Server'larında ücretli olarak geliştirmeler yapmaktaydım. Şu zamana kadar oynayabildiğim çoğu Private Server'ı bulunan oyunda geliştirme ve düzenleme yapmış bulunmaktayım. (Minecraft , Metin2 , CS 1.6 , CS:GO , Romero's Aftermath , Infestation Survival Stories , Black Desert Online vb.)

Yaklaşık olarak 1-1.5 senedir Fivem platformu içerisindeyim ve bireysel olarak geliştirmeler ve bug fixleri üzerine çalışmaktayım. Fivem'e ilk giriş yaptığımda esx_policejob üzerinde durmuştum ve kendimi bunun üzerinden geliştirmiştim. Gerek mantığını gerek işleyişini anlamak olsun bunlar da dahildir.

Bu piyasada bir adım öne geçmek için birbirini harcayıp bitiren de çok insan gördüm. Özellikle de İngilizce metinleri Türkçe'ye çevirip kendisini Programmer/Developer ilan edenlerden bahsetmekteyim.


Script bildiğiniz üzere uyuşturucu sisteminin tarafımca tamamen geliştirilmiş ve düzenlenmiş halidir.


İletişim ;
Discord : Dexa#3784Referanslarım ;
Dolunay RolePlay
Merlin RolePlay
Kuzey RolePlay


 
  • Like
Tepkiler: TGE