Paid [ÜCRETLİ] Fivem ESX Uyuşturucu Sistemi

  • Hello, Welcome to the International FiveM Forum
    We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

    Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
    Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!

dexatwitch

FW User
Öncelikle Merhaba, Biraz kendimden bahsedeyim.

Vizyonum ;
Yaklaşık 2011 den beri yazılım işleri ile uğraşmaktayım. İlk başladığımda Minecraft Plugin türkçeleştirme ve geliştirme ile başlamıştım. Daha önceki çalışmalarıma da google'dan "WindArmy" veya "berkayacar94" olarak arattığınızda ulaşabilirsiniz. (Minecraft üzerine yapılan çalışmalarım.) Sonrasonda Metin2 Platformuna dahil olmuştum ve oradaki Private Server'larında ücretli olarak geliştirmeler yapmaktaydım. Şu zamana kadar oynayabildiğim çoğu Private Server'ı bulunan oyunda geliştirme ve düzenleme yapmış bulunmaktayım. (Minecraft , Metin2 , CS 1.6 , CS:GO , Romero's Aftermath , Infestation Survival Stories , Black Desert Online vb.)

Yaklaşık olarak 1-1.5 senedir Fivem platformu içerisindeyim ve bireysel olarak geliştirmeler ve bug fixleri üzerine çalışmaktayım. Fivem'e ilk giriş yaptığımda esx_policejob üzerinde durmuştum ve kendimi bunun üzerinden geliştirmiştim. Gerek mantığını gerek işleyişini anlamak olsun bunlar da dahildir.

Bu piyasada bir adım öne geçmek için birbirini harcayıp bitiren de çok insan gördüm. Özellikle de İngilizce metinleri Türkçe'ye çevirip kendisini Programmer/Developer ilan edenlerden bahsetmekteyim.


Script bildiğiniz üzere uyuşturucu sisteminin tarafımca tamamen geliştirilmiş ve düzenlenmiş halidir.


İletişim ;
Discord : Dexa#3784Referanslarım ;
Dolunay RolePlay
Merlin RolePlay
Kuzey RolePlay


 
  • Like
Reactions: Dream State