FiveM Script [ Ücretsiz ] Türkçeleştirilmiş Ve Düzenlenmiş Kıyafet Mağazası

• Hello, Welcome to the International FiveM Forum
    We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
    Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!

Noble

FW User
Buralarda çok fazla scripti sadece türkçeleştirip benim diyip paylaşan çok insan var ben açıkçası onlar gibi değilim ''Bu Scripti Ben Yapmadım'' Sadece Türkçeleştirmesini Ve düzenlemelerini ben yaptım ve burada bu scripti paylaşıyorum,Scripte Hata Bulan Olursa Hatayı Yorum Olarak Paylaşırsa Sevinirim 🙂

İndirme Linki: Link
VT : Virüs Total
Screenshot_546.png

Last edited:

gabenoc2

FW User
Mağaza Sorun Yaşayanlar Bana Burada Yorum Olarak Paylaşabilir (y)
Hocam şu scripte söyle bi sıkıntı var oyundan cıkıp gırınce karakterler 0 lanıyor veya karakterı oluşturup kıyafetcıye gıtıkden sonra karakter 0 lanmıyor databasesi yokmudur