Yetenekli Developer arkadaşları arıyoruz.

  • Hello, Welcome to the International FiveM Forum
    We have an important announcement, you can speak in your own language in this forum. You can use Turkish if you are Turkish, German if you are German or the language you want. We can understand you with our competent team who speak many different languages. This is a free forum site, this forum site does not work for individuals and institutions. You are free!

    Merhaba, Uluslararası FiveM Forumuna Hoşgeldin
    Önemli bir duyurumuz var, bu forumda kendi anadilinde konuşabilirsin. Türk isen Türkçe, Alman isen Almanca veya istediğin dili kullanabilirsin. Bir çok farklı dil bilen yetkili ekibimiz ile sizi anlayabiliriz. Burası özgür bir forum sitesidir, bu forum sitesi tekil kişilere ve kurumlara çalışmamaktadır. Özgürsün!

Ledun

FW User
1_2.png
Öncelikle herkese selamlar konuyu fazla uzatmadan gireceğim. Eightborn ve Vorpta oynamış bir yönetici ekibimiz var. Yeni bir roleplay sunucusu açmayı düşünüyoruz. Rol anlamında kaliteli bir şeyler yapmak hedefimiz fakat geliştirme konusunda her hangi bir tecrübemiz yok. Bu konuda kendine güvenen ve mümkünse iyi bir Rol serverın'da yöneticilik yapmak isteyen arkadaşları bekliyoruz teşekkürler iyi forumlar LEDUN#8815